2018-2019 Kış Saç Trendleri

2018-2019 kış sezonu saç trendlerini urnotrandom editörleri sizin için inceledi. Yeni sezona sizin için en uygun saç trendiyle girmeye hazır mısınız?

Yumuşak Volümlü Dalgalar

Bu sezon saçlarda yumuşak volümler, stil, müzik ve partiler arasındaki 90’ların ikonlarından ilham alıyor. Görünüşler glam ama uğraşılmamış izlenimini çok iyi veriyor. Uzun saçların köklerine hacim kazandırılarak orta boy ve düzgün kesimlerin güzelliği vurgulanıyor.

Ortadan Ayrılmış Saçlar ve Düşük Atkuyrukları

Guido Palau, Dior‘u boyun hizasında durmuş uzun atkuyruklarını disiplinli ve hacimsiz bir tarzda düzenlemiş. Çapraz lastikler ile yapılmış bir dekorasyon kuyruğun tüm uzunluğu boyunca kendisini gösteriyor.

Ortan ayrılmış çizgiler muntazam ve sıkı. Düşük atkuyruğu ile birleştiğinde, yüzleri çerçevelemek için mükemmel bir ayrıntı olarak göze çarpıyor. Yumuşak ve düşük atkuyruğuyla birleştirilirken ortadan ayrılma çizgisinin devamının sağlanması, yumuşak ve dağınık olmayan etki için 2018-2019 kış saç trendleri arasında önemli bir ayrıntı.

Afro Kıvırcık

Kıvırcık saçlar Peter Dundas için tüm ihtişam ve hacimlerinde 2018-2019 kış saç trendlerinde ortaya çıkıyor. Afro doku bir taç gibi tüm vücuda yukarı doğru yükseltiyor. Kıvırcık olmayan ve yapılı kıvırcıklarda ise bu model, bu sezon en çok bob saç stilinde uygulandı.

2