Burcunuza Göre Size En Uygun Egzersiz

Burçlarınızdan gelen karakter özelliklerimize göre doğru sporu bularak kilo verme ve formda kalma işini daha cazip hale getirebilirsiniz.

Kova Burcu – Zumba!zumba kova burcu

Siz kova burçları, çok bağımsızsınız ama diğerlerinin yanında olmanın ve bir grubun parçası olarak hareket etmenin keyfini çıkarmakta sizin işiniz. Büyük bir grup insanla birlikte aktif olabileceğiniz Zumba gibi bir sınıftan hoşlanabilirsiniz.

 

balık burcu yüzmeBalık Burcu – Yüzme!

Çok açık olmakla birlikte balık burçları sudan pozitif enerji alırlar. Balık burçları sudan zevk alır ve kendileri için en iyi spor aktivitesi her zaman su sporlarıdır. Yüzmek, dalış yapmak, su balesi,… Suyun içinde sizden daha mutlu ve enerjik bir burç olamaz.

Koç Burcu – Maraton!koç burcu maraton

Kendiniz için hedefler koymayı seviyorsunuz ve bir meydan okumaya koç burcundan daha hevesli bir burç daha yok. Bir maratona hazırlanmak, sürekli olarak beklentilerinizi aşmak ve dayanıklılığınız için yeni hedefler koymak sizin için hem fiziksel hem mental bir spor olacaktır! Gelişme kaydettikçe istediğiniz yaz bedenine hazırlanırken kafanızdaki rekabet tutkusunuda aşmış olacaksınız. 

 

boga burcu sporBoğa Burcu – Güç ve Kardiyo Kombo!

Organize olmayı seviyorsun. Planın zayıflamak veya birkaç kilo vermekse, bir kaç gün kardiyo için birkaç gün, güç ve kondisyon için ayırmak işine yarayacak. Boğa burçları  tatmin olana kadar görevlerini yerine getirir. 

ikizler burcu spor

İkizler Burcu- Herşey!

İkizler burcu tekrardan ve rutinden nefret ederler, bu yüzden bir çalışma rutinine sadık kalmak çok sinir bozucu olabilir. Bu yüzden, kesinlikle sevdiğiniz birini bulana kadar mümkün olduğunca çok aktivite denemek size en uygun olacaktır! 

Yengeç Burcu – Ev Çalışması!yengeç burcu spor

Yengeç burçları yabancıların etrafında rahat hissetmez ve evde vakit geçirmekten keyif alırlar. Kendi evinizin rahatlığında bazı basit, sağlıklı egzersizler yapmaktan hoşlanacaksınız. Bir spor seçin ve internet videolarından ya da spor CDlerinden faydalanın.

 

aslan burcu kick boksAslan Burcu- Kick Boks!

Aslan burçları güçlü ve inanılmaz derecede kendine güvenen kişilerdir. Kendilerini daha iyi bir hale getirmeye ve hiçbir şeyin yolunda duramayacağı hedeflerine ulaşmaya kendilerini adamışlardır. Eğer bir aslan isen, muhtemelen büyük kalorileri yakarken güçlü ve güçlenmiş hissetmen gereken bir sporu seveceksin!

 

Başak Burcu Doğa Yürüyüşü

Başak Burcu – Doğa Yürüyüşü

Başak burcu doğayı sever ve işte veya ofiste çok zaman geçirirler. Bir Başak burcu, destansı fitness hedeflerine ulaşırken, keşfetmek ve stres atmak için doğaya biraz zaman ayırmaktan zevk alacaktır!

Terazi Burcu- Yogaterazi burcu yoga

Terazi burçları huzurun tadını çıkarır ve zorlanmayı çok sevmezler. Bir terazi burcuysanız, muhtemelen Yoga’nın tadını çıkarırsınız. Bir yoga sınıfında ya da kendi başınıza olun; Stres ve kiloların erimesine izin verin!

 

 

akrep burcu takım sporlarıAkrep Burcu- Takım Sporları

Akrep burçları lider olarak doğarlar ve arkadaşlarına her şeyin üstünde değer verirler. Eğer daha aktif olmak isteyen bir Akrep iseniz,  bir araya gelmek isteyen arkadaşlarınızı bulun! Bir takım başlatın, dışarı çık ve biraz eğlenin! 

Yay Burcu – Kaya Tırmanışıyay burcu spor

Yay burcu doğa sever ve inanılmaz derecede iyimserdir. İyi bir maceraya bayılırlar ve muhtemelen egzersizlerinde yeni zirvelere ulaşmanın keyfini çıkarmak iyi olacaktır. Bir yay iseniz, oraya çıkın ve tırmanmaya başlayın! Seveceğinizi garanti ediyoruz!

 

Oğlak Burcu SporOğlak Burcu- Koşu!

Oğlak burçları disiplinli ve yüksek motivasyonludur. Eğer bir Oğlak burcuysanız, her sabah kapıdan çıkıp o koşu ayakkabısını giymek için çok iknaya ihtiyacınız olmayacak! Ne için bekliyorsun?

 

 

 

2