Yeni Sezon Saç Trendleri

Yeni sezona saçlarınız hazır mı? 2018 ilkbahar / yaz saç trendlerinden en sevdiklerimiz bu yazıda.

Dağınık Bob Model

Bu sezon bizim favorimiz dağınık bob kesim saçlar. Rahat, kullanışlı, cool duruşuyla bir çok tarzı destekliyor. Kullanım rahatlığıda bir başka artısı. Yeni bir saç kesimi arıyorsanız, kuaförünüzden dağınık bob kesim istemenizi öneririz.

dağınık bob saç kesimi

 

Avangart Saç Aksesuarları

Korkmayın, cesur yaklaşımlar her zaman güçlü etkiler bırakır. İçinizde bu saç aksesuarlarını deneyecek enerjiyi hissettiğinizde kesinlikle denemekten kaçmayın. Belki başlangıç olarak festivallerde deneyebilirsiniz.

avangart saç aksesuarları

 

Saç Bandı

Biraz geçmişe gidelim. Yeni sezonun bir diğer konfor ve şıklık kaynakları basit saç bantları. Kolay şekillendirme ve dağınıklık önlemede bir numara olan saç bantları bu sezon farklı kombin seçenekleriyle hayatımıza tekrar katılıyor.

saç bandı

 

Sarılı At Kuruğu

At kuyruğu fütüristik dokunuşlarla görüntü değiştiriyor. At kuyruğunuzu sıkıca saracağınız bir fular, kurdele, deri parçası hatta plastik hiç fark etmez. Yeni nesil sarılı at kuyrukları bu sezonun en hit görünümleri arasında.

Sarılı At Kuyruğu

 

Tom Boy Saç Kesimi

Maskülen ve seksi pixie saç modelleri bu sezon bizlere güç vermeye geldi. Kısa saç kesimlerinden korkmayan, cesur biriyseniz tom boy saç kesimini denemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Tom Boy Saç Kesimi

Nostaljik Eşarp Düğümleri

Bir kumaş parçası veya eşarp ile topuzlarınızın ve at kuyruklarınızın renklenmesini sağlayın. Nostaljik ve klasik bir görünüm için yeterli olacak.

Nostaljik Eşarp Düğümleri

 

 

1