Boğa Burcu Hediye Önerileri

20 Nisan – 20 Mayıs arasında doğum günü olan boğa burcu arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize ne hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz sizler için boğa burcu hediye önerilerimiz bu yazıda.

Venüs tarafından yönetilen Boğa Burcu kadınına rahatlıkla parfüm hediye edebilirsiniz. Zira parfüme olan ihtiyaçları hiç bitmez ve güzel kokulara zaafları vardır. Kıyafet almak isterseniz doğal kumaşları tercih etmenizi öneririz.

Boğa Burcu erkeği lüks ve klas hediyelerden hoşlanır. Şampanya eşliğinde çikolataya batırılmış çilekler, lüks bir otelde sauna ve masaj, klasik,caz,rock konserleri biletleri. Lüks bir seyahat gibi hediyelerle onu çok mutlu edebilirsiniz. 

 

Boğa insanı evinde vakit geçirmekten keyif alır. Ona evinde bireysel kullanabileceği hediyeler alabilirsiniz. Rahat bir televizyon koltuğu, hoparlör, lüks orta sehpa kitapları gibi. boğa burcu erkeğine kıyafet alacaksanız, paranızın yettiği en kalitelisini almalısınız, Boğa burcu kaliteye çok önem verir. Kumaşı tene batmayan, kaşındırmayan en yumuşak cinsini seçmelisiniz.

İşte sizin urnotrandom editörleri tarafından seçilen boğa burcu hediye önerilerimiz…

valentino ayakkabı boğa burcu
VALENTINO Siyah Kadife Stiletto 4,125.00 TL
Santoni Mavi Erkek Ayakkabı
Santoni Mavi Erkek Süet Ayakkabı 2,356.00 TL
kenzo world
Kenzo World EDT 50ML Kadın Parfüm 385,00 TL
Tiziana Terenzio MUM
Tiziana Terenzio MUM 790.00 TL
Yargıcı Hasır Çanta
YARGICI Naturel Hasır Çanta 179.90 TL
Paul Smith Kol Düğmesi
PAUL SMİTH Kol Düğmesi 715.00 TL
EN & IS Megafon Platinyum
EN & IS Platinum Megaphone 975.00 TL

Diğer burçlar için hediye önerilerini görmek ve alışveriş önerilerimize bakmak için TIKLAYIN…

 

1