2018’in En Yaratıcı, Eşsiz ve Cesur Ünlü Makyajları

Ünlüler, dumanlı gözler ve kırmızı halının kırmızı rujları dışında, 2018 yılında daha renkli ve cesur. Görünümlerindeki sıradanlığa veda ediyorlar.

Klasik makyajlar hala revaçta olsada son zamanlarda gerçekleşen beklenmedik makyajı atılımlarını heyecanla izliyoruz.Rihanna, Bella Hadid ve Viola Davis, renkli eyelinerları, cesur rujları ve canlı göz farları ile makyaj rutinlerinde biraz daha maceracı olmaya teşvik ediyor. Ünlülerin enerji ve ilham veren makyajlarını görmek için aşağı kaydırmaya devam edin. Belki bu sezon makyaj çantamızın enleri arasına yenileri katılır.

Camila Cabello Makyaj

Çift Hareket

Makyaj sanatçısı Allan Avendaño, iHeart Radyo Müzik Ödülleri için Camila Cabello‘nun göz kapaklarının her birinde tek bir vuruşta durmadı. Çift katlı bir kedi gözünün hemen altına ikinci bir kanat ekledi. Siyah bir eyeliner ile bu görüntüyü elde etmeniz için bir makyaj sanatçısı olmanıza gerek yok.

Chloe Grace Makyaj

Akuamarin Gölge

Paris Moda Haftası için makyaj sanatçısı Mai Quynh, ışıltılı akuamarin göz makyajı ile Chloë Grace Moretz‘in brokar Louis Vuitton ceketini koordine etti. Makyajın kalanını şeftali pembe tonlarına sakladı.

Taylor Hill Makyaj

Mercan tonları

Taylor Hill, makyaj sanatçısı Hung Vanngo‘nun yardımıyla 2018 Vanity Fair Oscar Partisi’nde baştan aşağı mercan tonlarına daldı. Yaz tonlarında göz makyajı, allık ve rujla birleşti.

Darby Stanchfield Makyaj

Rose Gold Yansımalar

Makyaj sanatçısı Sergio Lopez-Rivera, Darby Stanchfield‘ın gözlerinin dış köşelerinde gül rengi bir pembe göz farı kullandı ve ışıltılı rose gold rengiyle iç içe karıştırdı. Aynı rose gold rengini, elmacık kemiklerini aydınlatmada kullandı.

Emily Ratajkowski makyaj

Sıcak Pembe Tonlarla Kanatlı Gölgeler

Altın Küre için, Emily Ratajkowski, floresan pembe göz farı ile küçük siyah elbisesine biraz renk kattı. Makyaj sanatçısı Hung Vanngo, kaşlarına doğru çekilmiş, kanatlı sürdüğü sıcak pembe göz farını kırmızı tonda bir göz farı ile karıştırdı. Ayrıca minimalist görüntüsünü dengelemek için dudaklarını nude rujla doldurdu.

Margot Robbie makyaj

Beyaz Çizgi

Makyaj sanatçısı Pati Dubroff, Margot Robbie‘nin göz kapaklarını klasik bir siyah eyeliner ile renklendirmek yerine Tonya’nın İngiltere galası için beyaz bir çizgi çizdi. Dubroff, aktrisin makyajının kalanını ışıltılı ve taze, vurgulanmış elmacık kemikleri, petal pembe allık ve pembe tonlu nude rujla vurguladı.

Kim Kardashian Makyaj

Sarı göz farı

Bu sezon adından çok söz ettirecek sarı göz farının Kim Kardashian tarafından denenmesi bir an meselesiydi ve beklediğimiz oldu. Makyaj sanatçısı Mario Dedivanovic, Tokyo’da yeni pembe saçlarıyla çıkmadan önce Kardashian’ın göz kapaklarına bir karahindiba gölgesi ekledi.

rihanna makyaj

Metalik Mor ve Altın

Rihanna‘dan bahsetmemek mümkün değil, şarkıcı Fenty Beauty lansmanında yaldızlı dudakları ve ışıltılı  metalik mor göz farı ile büyük ses getirdi. Metalik ikili mükemmel uyum içinde teninde  buluştu.

Daha fazla makyaj ve güzellik içeriği…

Güzellik Sayfası

Bahara Arınmış sıkı bir cilt ile girin

Sezon defileleri makyaj trendleri

Yüz şekline göre kontür nasıl yapılır?

1