Güçlü Kadınların İlişkide Tolerans Gösteremediği 7 Davranış

Hiç flört ettiğiniz kişiden normal bir insan gibi davranmasını beklerken ‘‘çok seçici olmakla’’ ya da ‘‘beklentilerinizin çok yüksek olmasıyla’’ suçlandınız mı? Bazı arkadaşlarınızın ilişkilerinde göz ardı ettiği sinir bozucu noktaları, ortaya çıkarmadan rahat edemeyen insanlardan mısınız? Bu iyi haber. Güçlü ve bağımsız bir kadınsınız. Her ilişki uzlaşma gerektirse de, asla katlanmak zorunda kalmamanız gereken bazı şeyler vardır. İşte güçlü kadının ilişkide kabul etmeyi reddettiği 7 davranış.

Kontrol Manyağı Sevgili

1.Kontrol Manyağı Sevgili

Güçlü bir kadın söz konusu olduğunda, hiçbir şey sağlıklı bir bağımsızlık duygusunu sürdürmekten daha değerli değildir. “Nerede ve kiminle birliktesin?” sorularını sürekli duymaktan daha kötü bir şey yoktur ve güçlü kadınlar bununla uzun süre devam edemezler. Onlar için herhangi bir ilişki, sürekli bir güven duygusunu ve gizlilik davranışını aşan bir güven seviyesi gerektirir.

İlişkide Eşitsizlik

2.Eşitsizlik

Bazı kızlar sadece bir erkeği memnun etmekle yetinse de, güçlü bir kadın, düşüncelerinin ve deneyimlerinin eşiyle eşit bir şekilde yaşadığını bilmek ister. Eşit hissetmenin ne kadar önemli olduğunu bilir.

Gerçekçi Olmayan Beklentiler

3.Gerçekçi Olmayan Beklentiler

Nasıl olması gerektiğini düşünerek, kendisini olmadığı normlara uydurmaya çalışan bir kadın düşündüğü kadar özgüven sahibi olmayabilir ve güçlü kadın adayı değildir. Kimin, ne istediği ile ilgili şeylerden çok kendi fikirleriyle daha çok ilgilenen kadınlar, toplumsal beklentilere düşmez ve ilişkilerinde de kendilerinden bu toplumsal beklentilere uymasını isteyen kişilerle mutlu olamazlar.

 Saygısızlık

4.Saygısızlık

Bu, çeşitli biçimlerde olabilir. Güçlü kadının, onu döngüde tutmayan, ona öncelik veren ve ona saygı duyan herkesle iyi anlaşabilir. Aman dikkat, saygı sınırını aşan ilişkiler beklenmedik şekillerde sonlanabilir.

İlişkide destek

5.Düşünceleri ve Hayallerinin Desteklenmemesi

Güçlü kadınlar, bir ilişkide kendi hayallerini bırakıp sadece partnerlerinin hayallerini destekleyecek tipte insanlar değillerdir. Yapması gereken işler, planlaması gereken ya da hali hazırda gerçekleştirmeye çalıştığı kişisel hayalleri olan bu kadınlar, yanlarında kendilerini destekleyecek kişiler isterler.

Aldatmak

6.Aldatmak

İki kelime: Hızla uzaklaş!

İlişkide Yalan Söylemek

7.Yalan söylemek

Güven, herhangi bir ilişkinin temelidir. Güçlü bir kadının, eşine herhangi bir konuda gerçekten inanıp inanamaması gerektiği merak etmemesi gerekiyor. Aklında güvensizlik ve soru işaretleri uyandırmak, güçlü bir kadından ayrılmak için en hızlı yöntem olabilir.

İlişkiler hakkında daha fazla içerik için TIKLAYIN…

Bir kere aldatan erkek tekrar aldatır mı?

Sağlıklı bir ilişkinin formülü

2