Ayın İlham Perisi: Burcu Esmersoy

Bir kadın hem güzel, hem akıllı, hem seksi, hem güçlü ,hem iddialı, hem doğal,… Olunca diğer kadınlara ilham vermemesi mümkün değil. O zaman mart ayı ilham perisi köşesi konuğumuz Burcu Esmersoy.

Bu ay ilham perimiz Burcu Esmersoy. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etti,   “Dostluk Güzeli” oldu ve her şey ondan sonra başladı.

Sarı saçları ile tanınan Burcu Esmersoy, kombin yaparken saç rengi ile uyumlu olmasına özen gösteriyor, aksesuarda farklı yüzüklerden vazgeçemiyormuş. Esmersoy‘un asla giymem dediği parça ise bebek mavisi tişört. Günlük kombinlerinde spor şıklığı tercih eden Esmersoy’un gardırobunun vazgeçilmez parçası beyaz tişört ve topuklu ayakkabılarıymış. Günlük tarzında babet  ve spor ayakkabılar tercih eden güzel sunucu, kendini enerjik hissettiği günlerde de topuklu ayakkabı tercih ediyor.

Burcu Esmersoy bir röportajında kendisini 50 yaşında nasıl gördüğü sorulduğunda ”Yakın arkadaşlarıyla cuma günleri düzeni olarak sinemaya giden, büyük bir ihtimalle briç ya da kağıt oynayan, hala çalışıyor olan birini görüyorum ama ekran önünde olmasına gerek yok, ekranın gerisinde de olabilir bu iş ve sanırım hala bekar olan bir Burcu Esmersoy…” cevabını vermiş. Hayat tarzı ve duruşundan hiç ödün vermediğini bu cevabından da anlıyoruz.

Aynı röportajda stilettolarla olan bağı ve nasıl kombinlediği sorulduğunda ise ”Ayakkabı işi benden sorulur! Tabii ki minnacık bir etek ya da zarif bir elbiseyle kombinliyorum.” diyerek stilettolar üzerindeki iddiasını konuşturuyor.

Bu her alanda ilham verici kadının, stiline göz atın.

Ayın İlham Perisi: Burcu Esmersoy Ayın İlham Perisi: Burcu Esmersoy

2