Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası

Ütopik pratiklik, çiçek motifleri ve İskoç dokusu,… Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz reklam kampanyası karşınızda.

Elle Fanning, Adwoa Aboah, Olivia Anakwe, Edie Campbell, Oumie Jammeh ve Faith Lynch‘in modelliğini üstlendiği Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz reklam kampanyası sanatsal açıdan olağan üstü. Koleksiyon, geleneksel iskoç dokusunun iş elbisesine dönüştürülmesiyle kurallara bir ölçüde meydan okumaya ve itmeye çalışıyor.  İngiliz fotoğraf sanatçısı Alasdair McLellan, 70’lere dönük, bugünkü kadınların günümüz modern dünyasının normlarına karşı sessiz bir devrimini canlandırmak için Arcosanti şehrinden ilham aldı.

Kampanyanın bir diğer özelliği ise kampanyada yer alan bütün modellerin bir şekilde kadın haklarına destekleyici ve eylemci bir duruşu olması. Elle Fanning, REALGİRL programı aracılığıyla toplumsal cinsiyet eşitliğini desteklemektedir; Adwoa AboahSave the Children‘ın elçisi ve medya platformu Gurls Talk‘a katkıda bulunuyor ayrıca Heads Together ile birlikte çalışıyor;  Edie Campbell, moda endüstrisini kötüye kullanma ve bununla mücadele etme amacı ile ilgili çeşitli yayınlar yayımlamış ve bunlarla ilgili konuşmaları var; Cameron Russell, popüler bir TED Talk konuşmacısı.

Kampanya hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası Miu Miu 2018 İlkbahar / Yaz Kampanyası

 

1