Simli Gözlük Camları Mı?

 

“İnsanları, ‘Cidden ciddiye almayın!’ diyor bu gözlükler. Sadece havalı ol! Sadece cool ol! “

Siyasi ve kültürel bir çok karmaşa arasında hayata pembe gözlüklerle bakmak gerçekten zor. Bu şartlar altında perspektifimizi değiştirerek bakış açımızı pembeden simliye çevirebiliriz. Eric Steginsky parlak göz kamaştırıcı güneş gözlüğü serisiyle bakış açılarımızı tam anlamıyla değiştirmemize yardımcı olmayı umuyor. Abartmıyoruz gerçekten GÖZ KAMAŞTIRICI!

Her yerde sim görmeye alıştık. Artık ruhumuzun bir yansıması gibiler. Ancak gerçekten HER YERDE SİM görmeye alıştık mı? Bu gözlüklerin ardından bakınca hayatın olduğundan çok daha parlak görüneceğini garanti ediyoruz…

Güneş gözlüklerinin tasarımcısı, Eric Steginsky , “Çok üzücü bir dönem ve dünyada çok şey oluyor, insanların bunları her taktıklarında küçük bir tatile kavuşmasını istiyorum.” Diyor.

Planet i modelini 2017 yılının sonlarında birkaç farklı şekle sokarak, yüzün etrafındaki alevleri saran vahşi bir tarzdan 1970’lerin büyük glam aviatörlerine rahat bir geçiş sağladı.

Ruh halinizi anında yükseltme ve takan kişiyi bir yıldız avcısı olarak işaretleyen aurasıyla gönlümüzü fethetti. Steginsky , “Biri bunları taktığınızı görürse, farklı olduğunuz konusunda hiç şüpheye düşmeyecektir.’’ Diyerek gözlüklerin moda duruşunu zaten belirlemiş gibi görünüyor.

Steginsky, bir yıl boyunca, üreticilerin simlerin cam üzerinde doğru oranını bulmaya çalıştıklarını anlattı. “İnsanların hâlâ onlardan görebileceği kesin oranı elde etmeniz gerekiyordu, sonunda mükemmel pırıltıları buldum (kopya çekicilerin korkusuyla ilgili oranları açıklamıyor.) ve onları doğrudan merceklere enjekte ettiler. Daha önce hiç yapılmamış bir proje”. Sözleriyle anlatıyor simli camlı gözlüklerini.

Sanki yüzünüz için bir Snapchat filtresi gibiler.

3