Günlük Topuzlar Yükselişte

 Modeller, moda haftalarında hafif yağlı görünen ve kendi ellerinden çıkma gibi duran topuzlarla çıkıyorsa artık doğallığın vakti gelmiş demektir. Bu kış saçlar mükemmellikten ve yapılı, kuaförden çıkmış gibi görünmekten çok uzak. Saçları hızlıca toplayıp bir toka ile tutturarak parizyen bir kadına dönüşmek bir kaç el hareketine bakıyor. Sizler için bu yılın en iyi ve doğal günlük saç topuzlarını derledik. 

parizyen topuz1.  Çabasız, şık, elegan saçlar; Sadece bir fular ve hızlıca yapılmış boyun hizasında bir topuz kadar kolay. Fular seçenekleri sonsuz, özellikle iş ve okula giderken saç modeli düşünme derdini ortadan kaldırır nitelikte ve en önemlisi çok kolay.

günlük topuz2.  Aynı çabasızlıkta ama bu sefer daha yukarıdan yapacağınız topuzdan çıkaracağınız bir kaç parça saç hem seksi bir saç görünümü kazandıracak hem de doğal görüntüsüyle görenleri hayran bırakacak. Arka tarafta hafif bir bombe yaratmak için topuzu yapında ince uçlu bir tarağın arkasıyla hafif dışarıya doğru çekin.

sıkı topuz3.  Biraz daha sıkı ve yerli yerinde oturan bir topuz ile de günlük topuz görüntüsünü elde edebilirsiniz. Saçlarınızı bir köpük yardımıyla tarayın ve geriden sıkıca toplayın. Önden iki parça çıkarmayı ihmal etmeyin. Daha klas bir görünüm için daha sıkı toplanmış topuzları tercih edin.

dağınık topuz4.  Dağınık saç ve yarım toplanmış topuz 90’lı yılların liseli kızlarının saçlarını andırıyor. At kuyruğunu kıvırıp, bir tokayla hafifçe sabitlenerek elde edilen bu basit topuz modeli, minial ve cool bir görüntü tercih edenler için ideal. Bir gün önce yıkadığınız saçlarınıza kuru şampuan uygulayarak daha hacimli bir görüntü elde edebilirsiniz.

günlük topuz5.  Saçınızın önünü yandan ayırın ve bir tel toka ile tutturun. Arkadan kalan saçları iki ayrı parça halinde düğüm atarak ilerleyin ve en son kalan parçayı toka yardımıyla bağlayıp, içeriye doğru sararak sabitleyin. Kalan parçaları toplamakla uğraşmayın. İşte size çok şık ve aşırı kolay bir günlük topuz modeli.

 

5