Herkes için Bir Bob Model Saç Kesimi Var

Bob saç kesimi her zaman popülerdi. Stilinizle uyumlu saçlar için süper kolay ve çok yönlüdürler. Herhangi bir tarza uyacak bob kesimler için önerilerimize göz atın. En sevdiğimiz bob stillerini kısa, orta ve uzun saç kesimleri için bir araya getirdik. Herkese uygun bir bob model saç kesimi var.

1.Katlı Bob

Katlı bob saç kesimleri çok tatlı. Düşük bakım ihtiyaçları aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için mükemmel bir seçenek olmalarını sağlıyor. Sadece yıkayın, bir kaç damla saç bakım ürününüzden uygulayın ve evden çıkın.

2.Açılı Bob

İnce saçlılar bu sizin için. Açılı model bob saç dolgun bir yanılsama yarattığı için gerçekten ince saçlılar için harika. Temiz düz çizgiler ve ön kısımdaki uzunluk yüz yapısını yumuşatacaktır.

3.Klasik Katlı Bob

Bu klasik lob her stile ve hemen hemen her kişide zamansız ve çekici bir görünüm oluşturacaktır.Doğal dalgalı saçlar ve güzel balyajlı saç renkleriyle gerçekten güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

4. Önden Perçemli Kısa Bob

Bu şık bob, yaşlılık çizgilerinden ve kırışıklıklardan uzaklaşmak isteyenler için ideal bir model. Perçem, elmacık kemiklerine daha fazla dikkat çekiyor. Yüzünüze genç bir parıltı ve görünüm kazandırmak için küllü renkleri tercih edin.

5.Kısa Tıraşlı Bob

Bu büyüleyici bob saç kesimi daha kısa kesimler tercih edenler için uzun katlar ve pixie saç kesiminin bir karışımı. Üst üste yığılmış katlı kesim saça hacim katar ve hem koyu hem açık saç renklerinde tercih edilebilir.

6. Kaküllü Orta boy Bob

Daha sert ve genç görünüm için küllü açık sarı tonlarla deneyin.

7. Kısa Katlı Kaküllü Bob

Bu keskin görünüm, rastgele katmanlarıyla ultra şık. Kısa katlarla hareketlendirilen bu bob kesimin bir kaç haftada bir kısaltılması ve katlarının yenilenmesi gerekiyor. Bakımı kolay bir model olmasıyla birlikte bir punk tanrıçası olmanız için ideal bir kesim.

 

7