Tırnak Şekline Göre Karakter Analizi

El falını belki duymuşsunuzdur. Peki ya tırnak falını hiç duymuş muydunuz? Bu test, sadece tırnağınızın şekline bağlı olarak kişiliğinizi tahmin edebildiğini iddia ediyor! İlk bakışta oldukça şüpheli davrandık ama şunu söylemeliyiz ki, nokta atışı cevaplar aldık ve sonuçların doğru olduğunu düşündük. Sadece kendi tırnağınızın şekline en yakın olan resmi seçin ve sonra okumaya devam edin …

Kare

Sizi tanımayan insanlara, oldukça ciddi ve bazen sert bir algı yaratabilirsiniz. İnsanlar kesinlikle sizinle bir tartışmaya girmek istemezler. Ancak yakın arkadaşlarınız ve aileniz sizi, onlarla vakit geçirmekten hoşlanan ve eğlenceli buluşmalar planlayan sevimli ve eğlenceli bir insan olarak tanırlar.Hayatta, risk almaktan korkmuyorsunuz ve iş yerinde güvenilir (ve bazen de zorlu) bir lidersiniz.

Kare Oval

Sizin için söylenecek ilk kelime, Romantik! Büyük ve harika bir hayal gücünüz var, bu sadece gerçek hisseden uzak ve canlı rüyalara yatkın olduğunuz için değil, aynı zamanda yaratıcı bir insansınız. İster işyerinizde, ister kişisel hayatınızda, çocuklarla yemek yiyebileceğiniz bir sonraki yemeği veya arkadaşınızın seveceği bir doğum günü partisini planlayın. Bu sizin işiniz. Başkalarının kaçırdığı şeyleri görmede algınız çok açık. İnsanlar sizinle zaman geçirmeye bayılıyorlar, çünkü genel olarak çok rahat ve rahat bir şekilde sosyalleşebilen eğlenceli bir insansınız.

Oval ya da Yuvarlak

En yakın arkadaşınızı ne zamandan beri tanıyorsunuz? Oval veya yuvarlak tırnaklarınız varsa, muhtemelen cevabınız yıllardır olacaktır. Çünkü kişisel ilişkilerinizde samimiyeti korumak sizin için çok kolay. Büyük bir arkadaş ağıyla çevrili olmanıza rağmen, kalabalığı takip etmekten hoşlanan bir kişi değilsiniz. Kendi tarzınıza göre işler yapmaktan mutluluk duyuyorsunuz. Rahat düşünme tarzınız ve barışçıl yanınızla sürekli insanların sorunlarını çözmek için kendinizi arada kalmış buluyorsunuz. Profesyonel olarak, mantıklı olduğunuz için güvenilir bir takım üyesisiniz. Ama takım içinde parlamak için çok da istekli değilsiniz.

Badem

Durumlar zorlaştığında herkesin etrafta olmasını istediği harika insanlardan birisin. Sen çok güçlü bir kişisin ve aynı zamanda çok sadık bir arkadaşsın. Arkadaşların seni dürüstlüğünden ve nazikliğinden dolayı seviyor. Profesyonel olarak, muhtemelen bir insanın birlikte çalışa bileceği en iyi ekip arkadaşısın, çünkü başkalarını kendileri hakkında iyi hissettirmek konusunda harikasın.

Sivri Uçlu ya da Stiletto

Tırnaklarınızı zihniniz gibi keskin! Bu sivri şekillerdeki çiviler genellikle bir deha ve çok yaratıcı olan bir kişinin işaretidir. Harika fikirler düşünmede iyisinizdir ve aynı zamanda oldukça yeniliklere açık bir yapınız var. Birileri sıkıldığında eğer oradaysanız çok şanslılar, çünkü muhtemelen giderecek bir fikriniz vardır.

Çan

Siz çok dürüst bir insansınız ve başınız belaya girecek olsa bile, daima doğruları söylersiniz. Düşünce şekliniz ve dürüstlüğünüz sayesinde insanlar sizinleyken her zaman nerede durduklarını biliyorlar. Fakat bazen tavsiyeleriniz, görüşleriniz veya doğru sözleriniz başınıza bela açabilirler. oval veya yuvarlak tırnakları olan insanlarla arkadaş olmanız muhtemelen sizin için en iyisi olacaktır, çünkü zaman zaman gelen öfkenizi nasıl çözeceğinizi bilirler ve dürüstlüğünüzü gerçekten takdir edeceklerdir.

Köşeli ve Sivri Köşeli

Muhtemelen sizden daha fazla çalışan bir insan yoktur. İster bir spor müsabakası olsun, ister iş ve ailenizle ilgili bir çalışma, iddialıysanız hedefinize ulaşmak için sizi durdurabilecek hiç bir şey yoktur. ! Hırsınız ve zihinsel tutumunuz bulaşıcıdır ve genellikle farkında olmadan diğerlerine ilham verirsiniz. Yaptığınız şeyi yapmaya devam edin! Muhtemelen hep iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

Sizin tırnak şekliniz hangisi bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın….

4