Yeni Moda Randevu Önerileri

Sevgilinizle yada eşinizle vakit geçirirken, ruhunuza da iyi gelecek aktiviteler yapmak ilişkinizi güçlendirecektir. Yeni moda randevu önerilerimiz için yazıyı okumaya devam edin…

 1.Uzun bir doğa yürüyüşüne çıkın

Bir ormanda, sahilde yada doğa parkında. Sadece egzersiz için iyi bir bahane değil aynı zamanda birlikte zaman geçirmek için çok iyi bir fırsat. Bu yürüyüşleri bir alışkanlık haline getirin. Hatta tartışmalardan sonra ya da özel konuşmalarınız için açık hava mükemmel bir ortam oluşturacak ve sakinleşmenizi sağlayarak duygularınızı daha açık ve yumuşak ifade etmenize yardımcı olacaktır.

 2.Arabayla yolculuğa çıkın

Bir güzergah belirleyin ve arabayla yola çıkın. Yol üzerinde mola verip gezecek bir kaç noktayı önceden belirlemek faydalı olacaktır. Telefonlarınızı yok sayın ve e-posta ve iş görüşmelerini mümkün olduğunca durdurun. Uzun yolun keyfini baş başa çıkarın. Tabi ki sevdiğiniz bir müzik listesi hazırlamayı ve yolda yiyeceğiniz atıştırmalıkları da yanınıza almayı unutmayın.

3.Bir bira fabrikası turuna katılın ya da şarap tadımına gidin

Farklı ve yeni deneyimleri birlikte yaşamak aranızda olan bağı kuvvetlendirecektir. Bu arada kültürünüzü biraz arttırmanız da fena olmaz değil mi?

4.Sadece ikinizin olduğu bir kamp gezisi düzenleyin

Bilinmeyen bir ortamda baş başa kalmak sizi bir birinize daha da yakınlaştıracak ve güven tazelemenize yarayacaktır. Kimsenin olmadığı bir göl kenarında ya da bir ormanda baş başa bir veya bir kaç akşam geçirmek ruhunuzu da tazelemeye yardımcı olacaktır.

5.Birlikte bir anı defteri yapın

Eski fotoğraflarınızı, anısı olan kartpostal, çiçek,… gibi eşyaları bir defter edinerek bu deftere yapıştırın. İçine bir biriniz için özel notlar düşmeyi de unutmayın. Bağınızın kuvvetlendiğini göreceksiniz.

6.Bütün gün yataktan çıkmayın

Bütün gün yatağınızda kalamayacağınızı kim söyledi? Yetişkinliği ve görevlerinizi bir günlüğüne bir kenara bırakın. En sevdiğiniz kitapları baş ucunuza koyun, en sevdiğiniz dizileri ve filmleri izleyin ya da sadece konuşun.

7.Birlikte bir bahçe yaratın

Bunun için bahçeli bir eve ihtiyacınız yok. Bir kaç saksı ve en sevdiğiniz bitki tohumları yeterli olacaktır. Yaratıcılığınızı biraz daha kullanarak sevgilinizle birlikte tasarladığınız el yapımı bir saksıyı da kullana bilirisiniz. Tohumları ekin ve ilişkinizin büyümesini izleyin.

3