Ünlülerden Kususuz İlişki için 8 Tavsiye

1.Ellen Degeneres, Kendinize sadık kalmak

“Kim olduğunuzu bulun ve o kişi olun, ruhunuzun bu dünyada olmasını sağlayın. Bu gerçeği bulun ve gerçeği yaşayın diğer kendiliğinden her şey gelecek” dedi.

2.Emma Watson, cinsiyet normları üzerine

“ Bir adamla akşam yemeğine çıktım. Bir restoran seçtim ve hesabı ödemeyi teklif ettim bu konuda gerçekten çok garip davrandı ve rahatsız oldu. Ama bununla ilgili güzel şey, ikimizde bu konuda konuşmaya istekliydik. ”

3.Beyonce, ilk önce arkadaş olmak

“20 yaşından beri birlikteydik. Evlenmeden önce acele etmeden kendimize  zaman ayırıp kuvvetli bir dostluk geliştirdik. ”

4.Chris Pratt, oyun oynamamak

” Doğrusu, bir aldatmaca, oyun, flört tekniği  yada havalı gömlekler giymek gibi saçmalıklar bir kızı olumlu yönde etkilemenizi sağlamayacaktır.”

5.Jennifer Lawrence, ayrı yaşamlara sahip olmak

“Meşgul olduğumuz zaman birbirimizi karşılıklı olarak görmezden gelmeyi kabul ediyoruz. Tamamen değil, mesela birimiz diğerinin mesajına yada aramasına geri dönmezse ikimiz de deliririz. Hayat çok yoğun. Açıkçası ne yaptığını biliyorum ve ona güveniyorum. ”

6.Nicki Minaj, bağımsız kalmak

“Hiç kimseyi kovalama. Önceliğin okulun olsun. ”

7.Lena Dunham, gerçekten destekleyici olmak

“Bence kadınlar erkekler tarafından  üste çıkarmayı beklemektedirler, ancak çoğu insan, ilişki kurdukları kişinin, tanıştıklarından daha yüksek bir seviyeye yükseleceğini asla düşünmemektedir. Bence bir ilişki içinde değişimi izlemek ve desteklemek çok özel ve anlamlı”

8.Kim Kardashian, standartlara sahip olmak

“Benim en iyi arkadaşım, beni anlayan ve tüm zorlu deneyimlerim boyunca bana yardımcı olan. Sadece benim için olduğu gibi hissediyor.  Gerçek, heyecan ve tutku? Aslında hepsine sahip olabilir misin? Artık yapabileceğini biliyorum. ”

 

 

0